Dreptul de cazare se acordă studenţilor şi doctoranzilor înmatriculaţi la zi care nu au domiciliul stabil în municipiul Iaşi. Nu contează dacă eşti înmatriculat pe locurile de la buget sau cu taxă. Criteriul principal în acordarea dreptului de cazare este media anuală obţinută în anul universitar anterior. Pentru studenţii înmatriculaţi în anul I se va lua în considerare media obţinută la admitere.

Candidaţii admişi care doresc cazare pentru anul universitar 2020-2021  şi care au bifat cîmpul "doriţi cazare" în fişa de înscriere vor fi luaţi în calcul, în funcţie de media obţinută.

Lista candidaţilor admişi LICENȚĂ

Lista candidaţilor admişi MASTER

Dacâ nu vâ regasiți pe listă, desi ați bifat 'Cazare' pe formularul de înscriere, trimiteți un email pe adresa Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..