Neconfirmarea locului atrage după sine excluderea din concurs!

Confirmări perioada I: 28 iulie – 1 august; 3-4 august

- confirmarea candidaților admiși la buget se va face conform următorului program: 28 iulie, 30 iulie – domeniile sociologie si asistență socială; licență și master; IF și ID; 29 iulie, 31 iulie – domeniile filosofie, științe politice, relații internaționale și studii europene, științe ale comunicării; licență și master; 1, 3 - 4 august - toate programele de licenta si masterat. Program zilnic 9:00-16:00.
 - confirmarea candidaților admiși la taxă se va face doar on-line, la adresele de e-mail anuntate pe site-ul facultății, în intervalul 28 iulie (ora 0:00) - 4 august (ora 16:00).

Confirmări perioada II (doar pentru locurile rămase libere în urma eventualelor neconfirmări din perioada I): 5-8; 10 august

- confirmarea candidaților admiși la buget se va face conform următorului program: 5 august – domeniile sociologie si asistență socială; licență și master; IF și ID; 6 august – domeniile filosofie, științe politice, relații internaționale și studii europene, științe ale comunicării; licență și master); 7 - 8, 10 august - toate programele de licenta si masterat. Program zilnic 9:00-16:00.

- confirmarea candidaților admiși la taxă se va face doar on-line, la adresele de e-mail anuntate pe site-ul facultății, în intervalul 5 august (ora 0:00) - 10 august (ora 16:00).

Confirmări perioada III ( doar pentru locurile rămase libere în urma eventualelor neconfirmări din perioada II): 11 - 24 august

- confirmarea candidaților admiși la buget 11 - 24 august (de luni până vineri: 9:00-16:00) - toate specializările de licenta si masterat.

- confirmarea candidaților admiși la taxă  se va face doar on-line, la adresele de e-mail anuntate pe site-ul facultății, în intervalul 11 august (ora 0:00)– 24 august (ora 16:00).