PROGRAM CONSULTAŢII CATEDRA DE ŞTIINŢE ALE COMUNICĂRII (SPECIALIZAREA COMUNICARE ŞI RELAŢII PUBLICE)

Prof.dr. Sălăvăstru Constantin

Miercuri

12-13

Cabinet, et.2

Prof.dr. Stănciulescu Traian-Dinorel

Joi

13-14

Catedră

Conf.dr. Fârte Ilie-Gheorghe

Marţi

9-10

Catedră

Conf. dr. Balahur Paul

Luni

12-13

Catedră

Conf.dr. Stan Gerard Leonid

Vineri

12-13

Catedră

Lect.dr.Bejan Ştefania

Joi

12-13

Catedră

Lect.dr. Grădinaru Alexandru

Miercuri

9-10

Catedră

Lect.dr. Ţuţui Viorel

Luni

11-12

Catedră

Asist.drd. Vlasie Gheorghe

Vineri

9-10

Catedră

Asist.dr. Grancea Ioana

Miercuri

14-15

Catedră

 

PROGRAM CONSULTAŢII CATEDRA DE ŞTIINŢE POLITICE (ŞI RELAŢII INTERNAŢIONALE-RISE)

Prof.Emerit dr. Carpinschi Anton

Miercuri

18-19

Catedră

Prof.dr.Poede George

Miercuri

12-14

Laborator RISE

Conf.dr. Stoica Virgil

Luni

8-10

Catedră

Conf.dr. Ştefanachi Bogdan

Marţi

12-14

Catedră

Lect.dr. Gherasim Ovidiu

Miercuri

13-14

Catedră

Lect.dr. Mihăilescu Bogdan

Vineri

13-14

Catedră

Lect.dr. Grecu Silviu

Vineri

15-17

Catedră

Lect.dr. Bâlbă Corneliu

Miercuri

10-12

Catedră

Asist.dr. Mărgărit Diana

Joi

13-14

Catedră

Asist.dr. Barbaros Corina

Marţi

10-12

Catedră

Asist.dr.Andronache Ana-Maria (Popovici)

Miercuri

12-14

Laborator RISE

Asist.dr. Vrânceanu Simona

Miercuri

12-14

Laborator RISE

 

PROGRAM CONSULTAŢII CATEDRA DE SOCIOLOGIE ŞI ASISTENŢĂ SOCIALĂ

Prof.dr. Ionescu Ion

Vineri

12-14

Catedră

Prof.dr. Cojocaru Maria

Marţi

16-18

Catedră

Prof.dr. Teodorescu Gheorghe

Joi

12-14

Catedră

Prof.dr. Balahur Doina

Sâmbătă

11-13

Catedră

Prof.dr. Gavriluţă Nicu

Marţi

18-20

Decanat

Prof.dr. Stan Dumitru

Joi

14-16

Catedră

Prof. dr. Cojocaru Ştefan

Miercuri

12-14

Catedră

Prof.dr. Şoitu Daniela-Tatiana

Luni

12-14

Catedră

Prof.dr. Gavriluţă Cristina

Luni

12-14

Catedră

Prof.dr. Cojocaru Daniela

Miercuri

14-16

Catedră

Conf.dr. Lungu Dan

Vineri

16-18

Catedră

Conf.dr. Şoitu Conţiu Tiberiu-Cristian

Joi

11-13

Cabinet prodecan

Conf.dr. Netedu Adrian

Vineri

14-16

Catedră

Conf.dr. Irimescu Gabriela

Miercuri

14-16

Sala D3, corp D, Univ.

Conf.dr. Mihăilă (Sandu) Maria

Joi

12-14

Catedră

Conf.dr. Mihalache Nina Mihaela

Vineri

10-12

Catedră

Lect.dr. Rădoi Mihaela (Ciurlică)

Marţi

14-16

RTC 507

Lect.dr. Lupu Adrian

Miercuri

16-18

RTC 507

Lect.dr. Medeleanu Camelia (Morariu)

Joi

14-16

Catedră

Lect.dr. Asiminei Romeo

Joi

14-16

Catedră

Asist.dr. Palaghia Carmen

Vineri

10-12

Catedră

 

PROGRAM CONSULTAŢII CATEDRA FILOSOFIE

Prof.dr. Afloroaei Ştefan

Marţi

12-13

Catedră

Prof.dr. Bejan Petru

Miercuri

12-13

Catedră

Prof.dr. Adămuţ  Anton

Joi

11-12

Cabinet prodecan

Prof.dr. Cozma Carmen

Miercuri

9-10

Catedră

Prof.dr. Dumitrescu Marius

Luni

9-10

Catedră

Prof.dr.Râmbu Nicolae

Marţi

14-15

Catedră

Conf.dr. Ceauşu George

Joi

11-12

Catedră

Conf.dr. Chiţoiu Dan

Joi

12-13

Catedră

Conf.dr. Toma Melentina

Joi

14-15

Catedră

Conf.dr. Bondor  Virgil George

Miercuri

16-17

Catedră

Lect.dr. Gherghel  Emil-Valeriu

Vineri

16-17

Sala D305, corp D, Univ

Lect.dr. Tofan Ioan-Alexandru

Joi

16-17

Catedră

Lect.dr.Muraru Adrian (Centrul Traditio)

Marţi

10-12

Corp Miclescu

Lect.dr.Popescu Marius -Leonard

Luni

14-15

Catedră

Asist.dr. Moisuc Cristian

Luni

9-10

Catedră

Go to top