Listă tutori

Departamentul de ştiinţe ale comunicării şi relaţii publice

Lista tutori

Departamentul de Sociologie și Asistență Socială, 2021-2022

 

PROGRAM LICENŢĂ: SOCIOLOGIE
ANUL I, gr. 1: Asist. univ. dr. Roxana Vasiliu
ANUL II, gr. 1: Asist. univ. dr. Roxana Vasiliu
ANUL III, gr. 1: Asist. univ. dr. Roxana Vasiliu
ANUL III, gr. 2: Asist. univ. dr. Roxana Vasiliu

PROGRAM LICENŢĂ: RESURSE UMANE
ANUL I, gr. 1: Conf. univ. dr. Adrian Lupu
ANUL I, gr. 2: Conf. univ. dr. Adrian Lupu
ANUL I, gr. 3: Conf. univ. dr. Adrian Lupu
ANUL I, gr. 4: Conf. univ. dr. Adrian Lupu
ANUL II, gr. 1: Asist. univ. dr. Alexandru Apostol
ANUL II, gr. 2: Asist. univ. dr. Alexandru Apostol
ANUL II, gr. 3: Asist. univ. dr. Alexandru Apostol
ANUL II, gr. 4: Asist. univ. dr. Alexandru Apostol
ANUL III, gr. 1: Lect. univ. dr. Camelia Medeleanu
ANUL III, gr. 2: Lect. univ. dr. Camelia Medeleanu
ANUL III, gr. 3: Lect. univ. dr. Camelia Medeleanu
ANUL III, gr. 4: Lect. univ. dr. Camelia Medeleanu

PROGRAM LICENŢĂ: ASISTENŢĂ SOCIALĂ
ANUL I, gr. 1: Lect. univ. dr. Carmen Palaghia
ANUL I, gr. 2: Lect. univ. dr. Carmen Palaghia
ANUL I, gr. 3: Lect. univ. dr. Carmen Palaghia
ANUL I, gr. 4: Lect. univ. dr. Carmen Palaghia
ANUL I, gr. 5: Prof. univ. dr. Daniela Şoitu
ANUL I, gr. 6: Prof. univ. dr. Daniela Şoitu
ANUL I, gr. 7: Prof. univ. dr. Daniela Şoitu
ANUL I, gr. 8: Prof. univ. dr. Daniela Şoitu
ANUL II, gr. 1: Asist. univ. dr. Lucian Sfetcu
ANUL II, gr. 2: Asist. univ. dr. Lucian Sfetcu
ANUL II, gr. 3: Asist. univ. dr. Lucian Sfetcu
ANUL II, gr. 4: Asist. univ. dr. Lucian Sfetcu
ANUL II, gr. 5: Conf. univ. dr. Mihaela Rădoi
ANUL II, gr. 6: Conf. univ. dr. Mihaela Rădoi
ANUL II, gr. 7: Conf. univ. dr. Mihaela Rădoi
ANUL II, gr. 8: Conf. univ. dr. Mihaela Rădoi
ANUL II, gr. 1: Conf. univ. dr. Nina Mihalache
ANUL III, gr. 2: Conf. univ. dr. Nina Mihalache
ANUL III, gr. 3: Conf. univ. dr. Nina Mihalache
ANUL III, gr. 4: Conf. univ. dr. Nina Mihalache
ANUL III, gr. 5: Asist. univ. dr. Nicoleta Moron
ANUL III, gr. 6: Asist. univ. dr. Nicoleta Moron
ANUL III, gr. 7: Asist. univ. dr. Nicoleta Moron
ANUL III, gr. 8: Asist. univ. dr. Nicoleta Moron

PROGRAM MASTER: SOCIOLOGIA ORGANIZAȚIILOR ȘI A RESURSELOR UMANE
ANUL I: Conf.univ. dr. Romeo Asiminei
ANUL I: Conf.univ. dr. Romeo Asiminei

PROGRAM MASTER: FAMILIA ŞI MANAGEMENTUL RESURSELOR FAMILIALE
ANUL I: Conf. univ. dr. Gabriela Irimescu
ANUL II: Conf. univ. dr. Gabriela Irimescu

PROGRAM MASTER: PROBAŢIUNE, MEDIERE ŞI ASISTENŢA SOCIALĂ A VICTIMELOR INFRACŢIUNILOR
ANUL I: Prof. univ. dr. Conțiu Tiberiu Șoitu
ANUL II: Prof. univ. dr. Conțiu Tiberiu Șoitu

PROGRAM MASTER: SUPERVIZARE ŞI PLANIFICARE SOCIALĂ
ANUL II: Prof. univ. dr. Ştefan Cojocaru

 

Departamentul de Științe ale Comunicării și Relații Publice, 2020-2021

Nr.crt. Numele și prenumele tutorelui Programul de studii Anul, grupele
1 Bejan Ștefania CRP I/3, 4
2 Chiriac Horia-Costin RPP I/1, 2
3 Fârte Gheorghe-Ilie CRP I/1, 2
4 Grădinaru Ioan-Alexandru RPP II/1, 2
5 Grancea Ioana Adina CRP III/3,4
6 Obadă Daniel-Rareș CRP II / 3, 4
7 Stan Gerard Leonid CRP II/1, 2
8 Țuțui Viorel CRP III/ 1, 2
Go to top