PROGRAM CONSULTAŢII
Departamentul de Sociologie şi Asistenţă Socială
2019/2020; Semestrul II

Nr.crt.

Cadru didactic

Ziua

Interval orar

Locul

1

Conf.Univ.Dr. Romeo ASIMINEI

Miercuri

10:00 – 12:00

Birou Director Departament

2

Prof.Univ.Dr. Doina BALAHUR

Marți

12:00 – 14:00

Departament

3

Prof.Univ.Dr. Daniela COJOCARU

Vineri

14:00 – 16:00

Departament

4

Prof.Univ.Dr. Ștefan COJOCARU

Luni

12:00 – 14:00

Departament

5

Prof.Univ.Dr. Cristina GAVRILUŢĂ

Luni

18:00 – 20:00

Departament

6

Prof.Univ.Dr. Nicu GAVRILUŢĂ

Miercuri

18:00 – 20:00

Departament

7

Conf.Univ.Dr. Gabriela IRIMESCU

Joi

14:00 – 16:00

Departament

8

Conf.Univ.Dr. Dan LUNGU

Vineri

10:00 – 12:00

Departament

9

Conf.Univ.Dr. Adrian LUPU

Luni

10:00 – 12:00

Departament

10

Lect.Univ.Dr. Camelia MEDELEANU

Miercuri

12:00 – 14:00

Departament

11

Conf.Univ.Dr. Nina MIHALACHE

Miercuri

10:00 – 12:00

Departament

12

Conf.Univ.Dr. Maria MIHĂILĂ

Marți

12:00 – 14:00

Departament

13

Asist.Univ.Dr. Nicoleta MORON

Vineri

08:00 – 10:00

Departament

14

Prof.Univ.Dr. Adrian NETEDU

Luni

14:00 – 16:00

Departament

15

Lect.Univ.Dr. Carmen PALAGHIA

Joi

14:00 – 16:00

Departament

16

Conf.Univ.Dr. Mihaela RĂDOI

Marți

11:00 – 13:00

Birou Director Departament ID

17

Asist.Univ.Dr. Lucian SFETCU

Marți

14:00 – 16:00

Departament

18

Prof.Univ.Dr. Dumitru STAN

Marți

12:00 – 14:00

Departament

19

Prof.Univ.Dr. Conţiu Tiberiu ŞOITU

Miercuri

12:00 – 14:00

Decanat

 

20

 

Prof.Univ.Dr. Daniela Tatiana ŞOITU

Luni

12:00 – 14:00

Departament

Miercuri

12:00 – 13:00 Erasmus +

Departament

 

 

Program de consultații
Departamentul de Ştiinţe ale Comunicării şi Relaţii Publice
Anul universitar 2019-2020, Semestrul II

Nr.crt.

Numele şi prenumele

Interval orar

1

Prof.univ.dr.Constantin Sălăvăstru

Luni, 12-13

2

Conf. univ.dr. Gheorghe-Ilie Fârte

Joi, 9-10

3

Conf.univ.dr. Gerard Stan

Luni, 17-18

4

Conf.univ.dr. Ştefania Bejan

Marți, 12-14

5

Conf.univ.dr. Alexandru Grădinaru

Luni, 11-12

6

Lect.univ.dr. Viorel Ţuţui

Marți, 09-10

7

Lect.univ.dr. Horia-Costin Chiriac

Vineri, 18-19

8

Lect.univ.dr. Ioana Grancea

Joi, 12-13

9

Asist.univ.dr. Rareş Obadă

Marţi, 16-17

10

Cerc.șt.dr. Camelia Grădinaru

Miercuri, 17-18

 

 

 

Go to top