Târgul de Cariere

Agenda evenimentului

Din cadrul proiectului Finalizează facultatea cu succes şi cu şanse promiţătoare! FFSSP-FFSSPstudis. ROSE, AG159/10.09.2019

În data de 18 noiembrie 2022, va avea loc Târgul de Cariere, organizat de Facultatea de Filosofie și Știinte Social Politice a Universității „Alexandru Ioan Cuza „ din Iasi, începând cu ora 10, în Aula Magna a Universitătii „Alexandru Ioan Cuza” din Iași.

Scopul acestui eveniment este de a  veni în întâmpinarea nevoilor studenților pentru familiarizarea și oferirea de oportunități privind integrarea pe piața muncii. Cu acest prilej, studenții sunt invitați să vizioneze prezentările și ofertele de stagii de practica, voluntariat și internship ale instituțiilor partenere evenimentului .

Târgul de cariere  se adresează studenților  de anul I dar este deschis tuturor studenților interesați.

VĂ AȘTEPTĂM CU DRAG!

Parteneri: