Conferința Check For Your Future

Dacă ești student la licență, preocupat să afli cum să îți crești șansele de a avea un “job bun” în HR, te invităm joi, 21 martie 2024, la Conferința “Check For Your Future” - Sesiunile “Cum să începi călătoria de succes în HR?”

Studenții anului I sunt invitați începând cu ora 10:00, iar cei din anii II-III, începând cu ora 12:00

Ești student la master și îți dorești să afli care sunt cele mai noi tendințe în HR? Vrei să știi ce competențe cheie este bine să dezvolți pentru a rămâne relevant pe piața muncii?  Ești dornic să afli ce oportunități poți avea în HR și cum poți fi un profesionist HR performant?

Atunci avem un loc pentru tine la Conferința “Check For Your Future” - Sesiunea “Trenduri, Bune Practici & Oportunități în HR” din 22 martie 2024, începând cu ora 17:30.

Speakerii noștri vor fi Oana Ciobanu, Director & Partner (Elevathor), consultant în management, resurse umane și dezvoltare și transformare organizațională și Andreea-Mădălina Toader, Learning Program Developer (Asociația InspirAction).

Sesiunile vor fi moderate de Lect.Univ.Dr. Camelia Medeleanu și Conf.Univ.Dr. Romeo Asiminei.

Intrarea este liberă. Participarea este gratuită.